Ostatnia zmiana 18 listopada 2016 Ogłoszenia

Piąty konkurs na najlepszą pracę roczną

Studenckie Koło Kulturoznawcze ma zaszczyt zaprosić do udziału w piątej edycji KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PRACĘ ROCZNĄ!
Nagrodzone zostaną trzy najlepsze prace napisane w roku akademickim 2015/16. Uczestnikiem Konkursu może być każdy student uczestniczący w zajęciach prowadzonych w IKP UW.
Termin nadsyłania zgłoszeń: 4.12.2016 r. godz. 23:59.
Dla zapewnienia obiektywności, prosimy nie podpisywać prac imieniem i nazwiskiem. Prace prosimy przesyłać pojedynczo na adres konkurs.prac@gmail.com, w tytule e-maila podać tytuł pracy oraz informację, jaki przedmiot zaliczała praca.
Prosimy o nienadsyłanie prac zgłoszonych do zeszłej edycji. Szczegółowy regulamin konkursu na stronie: https://kolokulturoznawcze.wordpress.com/2016/11/17/v-konkurs-na-najlepsza-prace-roczna/
Wyniki zostaną ogłoszone podczas Wigilii Instytutowej. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody książkowe i nie tylko!
W skład jury wchodzą doktoranci IKP i członkowie redakcji czasopisma „Aspekty”, założonego przez Studenckie Koło Kulturoznawcze.
Wszelkie pytania organizacyjne prosimy kierować na adres mailowy konkurs.prac@gmail.com.
konkurs-prac