Ostatnia zmiana 8 listopada 2016 Ogłoszenia

Wybory w IKP

Wybory w IKP!
Komisja Wyborcza Samorządu Studentów UW ogłasza wybory do:
• Zarządu Samorządu Studentów Instytutu Kultury Polskiej UW (5 mandatów)
• Rady Instytutu Kultury Polskiej (1 mandat)
• Rady Wydziału Polonistyki (1 mandat)
• Parlamentu Studentów UW (1 mandat)
Kalendarz wyborczy:
14.11.2016, godz. 10-14 w budynku Instytutu Kultury Polskiej w formie głosowania urnowego
Kandydatury należy składać na piśmie w biurze ZSS UW (Krakowskie Przedmieście 24, pok. 110) do dnia 10.11.2016 w godzinach pracy biura, tj. 9-17.
Procedurę wyborczą w dniu głosowania przeprowadzi Komisja Skrutacyjna powołana przez Komisję Wyborczą Samorządu Studentów UW. W jej skład wejdę osoby zaproponowane przez kandydatów oraz pełnomocników list.
Głosować będzie się na określonych kandydatów, najwyżej tylu, ile mandatów jest do obsadzenia w danym organie. Będzie można głosować na kandydatów z różnych list, o ile takie zostaną zgłoszone.
Głosujący okazują ważną legitymację studencką, ważny indeks jednostki lub aktualne zaświadczenie z sekretariatu jednostki poświadczające status studenta jednostki wraz z odpowiednim dokumentem ze zdjęciem.
Mężów zaufania zgłasza się na piśmie do chwili rozpoczęcia procedury liczenia głosów.
Wyniki wyborów zostaną ogłoszone poprzez wywieszenie protokołu wyborczego w budynku bezpośrednio po jego sporządzeniu.
Kontakt z Komisją Wyborczą Samorządu Studentów UW (KW SS UW) – Krakowskie Przedmieście 24, tel/fax. 5520809, 5522612, tel. kom. 730 135 005, kwssuw@gmail.com, więcej informacji o wyborach i uchwały KW SS UW na stronie www.samorzad.uw.edu.pl