Zapraszamy na wydarzenia podsumowujące tegoroczną Pracownię Terenową

Tegoroczna Pracownia Terenowa ulokowana została na Kampusie Głównym UW. Na terenie, którego już nie znamy, albo jeszcze nie znamy. Przez pandemię część osób studiujących na I roku, była tam tylko raz – aby złożyć papiery na studia.
Przez cały II semestr studenci i studentki sztuk społecznych prowadzili tam obserwacje dzikiego życia, robili zdjęcia rzeczom i przestrzeni, rozmawiali z osobami pracującymi na Kampusie, przechodzącymi przez jego teren i pijącymi tam kawę lub robiącymi sobie sesje fotograficzne.

W ramach podsumowania Pracowni realizują następujące działania:

> Inne Życie Kampusu – strona na FB, eksponująca bogactwo, ale także potrzeby flory i fauny Kampusu. Narracje o nich oddano ich opiekunom i opiekunkom, a także studentom i studentkom.

> Wycinki rzeczywistości – spacer po pandemicznym kampusie – 25 czerwca, g. 16.
www.instagram.com/wycinki_rzeczywistosci/

> Wracaj na Kampus – projekt skierowany do osób związanych z UW, studiujących i pracujących na Kampusie, który pozwoli im znaleźć się na chwilę z powrotem w miejscu pracy i/lub studiów.

> Mimochodem na UW – wystawa prezentująca sylwetki osób przychodzących na Kampus w celach niezwiązanych z UW i jego życiem studencko-naukowym.

> Mój Drogi Kampusie! – akcja afektywna, stwarzająca okazję wyrażenia swoich emocji wobec przestrzeni UW – 28 czerwca, g. 13, plac przed IKP

Zapraszamy do śledzenia aktualności związanych z wydarzeniami finałowymi tutaj.

Osoby uczestniczące w tegorocznej Pracowni terenowej:
Wojciech Błachnia, Agata Brzozowicz, Anna Burakowska, Agata Chodera, Julia Ciunowicz, Natalia Dzięgielewska, Aleksandra Jankowiak, Karolina Kaczorek, Joanna Keler, Dawid Kiljański, Agnieszka Kocon, Oksana Kolisnyk, Ada Kołacz, Izabela Krużyńska, Agnieszka Lange, Weronika Madejska, Karolina Niewiadomska, Michalina Oniszczuk, Jagoda Porębska, Jagoda Stanicka, Barbara Wasiuk, Alicja Wieteska, Anna Wisz, Anna Wojda.

Pracownia terenowa to warsztat na studiach Sztuki społeczne (Instytut Kultury Polskiej UW) prowadzony przez dr Zofię Dworakowską.

Data publikacji: 14-06-2021