Ostatnia zmiana 5 września 2018 Wydarzenia

Szkoła letnia IKP i „Pogranicza”

Trwa nabór uzupełniający na szkołę letnią w Dworze Miłosza w Krasnogrudzie, która odbędzie się w dniach 27-30 września 2018 roku. Zostały ostatnie wolne miejsca. Szkoła letnia jest współorganizowana przez Instytut Kultury Polskiej oraz Ośrodek „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” w Sejnach i będzie poświęcona miejscu sztuki i partycypacji w środowisku pogranicznym, zróżnicowanym etnicznie i kulturowo.

W programie – przygotowanym specjalnie dla studentów IKP – przewidziane są spotkania (w tym z Krzysztofem Czyżewskim, współzałożycielem Ośrodka), warsztaty, koncerty oraz spektakl „Kroniki sejneńskie” w sejneńskiej synagodze, zrealizowany we współpracy z sejneńską młodzieżą.

Do udziału zapraszamy wszystkie osoby studiujące i pracujące w Instytucie Kultury Polskiej UW.

Udział w szkole jest bezpłatny, a jego koszty pokrywa Instytut Kultury Polskiej. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szkoła letnia zalicza 4 dni stażu rekomendowanego – studentom specjalizacji „Animacja kultury” oraz objazd – studentom IKP UW.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 17 września, do godziny 18.00 na adres: animacja@uw.edu.pl (formularz dostępny pod tym linkiem).

Wyniki naboru zostaną ogłoszone 19 września. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 24 września o godz. 17:00 w budynku Instytutu Kultury Polskiej UW, w sali nr 10.