Przejdź do głównej treści →

UWAGA! Prosimy o zgłaszanie informacji o zakażeniu COVID-19, przebywaniu na kwarantannie lub w samoizolacji za pomocą wydziałowego formularza. Więcej informacji tutaj.

Plan zajęć

Plan zajęć na rok akademicki 2021/2022 dla I i II roku sztuk społecznych obejmuje zajęcia obowiązkowe oraz wspólną dla obu roczników pulę warsztatów do wyboru. Ze względu na limity miejsc, o przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

Plan zajęć na rok akademicki 2021/2022 do pobrania tutaj.
Zajęcia planowane są w trybie stacjonarnym.

Semestr zimowy 2021/2022

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00- 9:30      

Maja Branka
Metody pracy z grupą cz. 1
(warsztat), s. 5
tryb nieregularny

g. 9:45
Joanna Kubicka
Seminarium magisterskie
II rok, s. 10

 
9:45 – 11:15 Bogna Burska
Wizualne herstorie (warsztat)
s. 10
Marta Białek
Projekt – planowanie, zarządzanie, finansowanie, ewaluacja
II rok, s. 3
Zofia Dworakowska
Sztuka partycypacyjna i jej konteksty
I rok, s. 10
 
11:30 – 13:00 Joanna Mikulska
Opowiadanie lokalności (warsztat)
s. 10
  Zofia Dworakowska
Seminarium magisterskie
II rok, s. 4
Joanna Kubicka
Polityki i instytucje kultury
I rok, s. 10
 
13:15 – 14:45   Ewelina Godlewska-Byliniak
Stosowana antropologia kultury
I rok. s. 10

Dorota Sosnowska
Media w kulturze
I rok, s. 10

Małgorzata Litwinowicz-Droździel
Seminarium magisterskie
II rok, s. 4

Wojtek Ziemilski
Performans w epoce internetu
(warsztat)
s. 5
tryb nieregularny
Paweł Rutkowski, Marek Śmietana
Polski język migowy – wprowadzenie
(warsztat)
s. 10
15:00 – 16:30

Zuzanna Grębecka
Metody badań terenowych
I rok, s. 10

Iwona Kurz
Seminarium magisterskie
II rok, s. 11

Sebastian Mac
Ćwiczenia z muzyki konkretnej
(warsztat)
s. 10
tryb nieregularny
   
16:45 – 18:15 Grzegorz Godlewski
Translatorium
II rok, s. 10
  Magda Krasowska-Igras
Złoto dla zuchwałych – finansowanie działań artystyczno-społecznych
(warsztat)
s. 3
 

Semestr letni 2021/2022

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00- 9:30          
9:45 – 11:15   g. 11-12:30
Zofia Dworakowska
Pracownia terenowa
I rok
Joanna Kubicka
Proseminarium gr. 1
I rok

Joanna Kubicka
Seminarium magisterskie
II rok

Zofia Dworakowska
Proseminarium gr. 2
I rok

Agata Etmanowicz, Paulina Tota-Stawarczyk
Sztuka dla wszystkich?
(warsztat)
s. 10
11:30 – 13:00    

Weronika Parfianowicz
Idee zaangażowania społecznego gr. 1
I rok
s. 8

Zofia Dworakowska
Seminarium magisterskie
II rok

Sean Palmer
Wielogłosy
(warsztat)
s. 10
13:15 – 14:45 Urszula Kwiatkowska
Czytanie obrazów
(warsztat)
s. 10
Ewelina Godlewska-Byliniak
Stosowana antropologia kultury
I rok
s. 10

Dorota Sosnowska
Media w kulturze
I rok

Małgorzata Litwinowicz-Droździel
Seminarium magisterskie
II rok

Agnieszka Rayss, Karolina Gembara
Fotografia w działaniu

(warsztat)
s. 10
Sylwia Żółkiewska
Narzędzia cyfrowe dla kultury
(warsztat)
s. 10
15:00 – 16:30 Iwona Kurz
Idee zaangażowania społecznego
I rok, gr. 2
   
16:45 – 18:15 g. 17:00
Iza Rutkowska
Współprojektowanie przestrzeni publicznych
(warsztat)
s. 5
       
18:30-20:00        

Szczegółowe opisy wszystkich zajęć i warsztatów znajdują się w zakładce Program studiów.

 

Zachęcamy do zapoznania się z e-tykietą zajęć zdalnych.

Ten serwis korzysta z cookies Polityka prywatności