Ostatnia zmiana 19 czerwca 2015 Ogłoszenia

Pierwsza tura rejestracji na zajęcia

Pierwsza tura rejestracji na zajęcia:
Studenci Instytutu Kultury Polskiej oraz studenci Kolegium MISH
I tura rejestracji internetowej na zajęcia oferowane przez Instytut Kultury Polskiej w roku akademickim 2015/2016 w semestrze zimowym oraz zajęcia całoroczne będzie trwała: od 17 czerwca 2015 r. od godziny 21.00 do 30 czerwca 2015 r. do godziny 14.00.
SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA REJESTRACJI
Rejestracja odbywa się poprzez serwer USOSweb DAK pod adresem http://usosweb.dak.uw.edu.pl
Aby zarejestrować się na dany przedmiot należy:
Otworzyć stronę http://usosweb.dak.uw.edu.pl i wybrać właściwą jednostkę, tj. Instytut Kultury Polskiej. Wybrać formułę: ZALOGUJ SIĘ (na górze strony), a następnie podać identyfikator (jest nim numer PESEL) oraz hasło (to samo, co do zapisów na w-f i lektoraty).
W menu głównym wybrać dział: REJESTRACJA, a następnie spośród wszystkich wybrać ofertę Instytutu Kultury Polskiej ( kod jednostki: 30020000).
Aby dokonać rejestracji na dany przedmiot, należy kliknąć na koszyk znajdujący się obok nazwy przedmiotu, a następnie podpiąć wybrane zajęcia pod właściwy etap studiów.
Kody rejestracji:
3002 – 2015 – KON – Rejestracja na konwersatoria 2015/2016, Instytut Kultury Polskiej
3002 – 2015 – WOK – Rejestracja na przedmioty 2015/2016, Instytut Kultury Polskiej
3002 – 2015 – MGRWOK – Rejestracja na przedmioty 2015/2016 studia II stopnia, Instytut Kultury Polskiej
3002- 2015- LICWOK– Rejestracja na przedmioty 2015/2016, studia I stopnia, Instytut Kultury Polskiej
Rejestracja na zajęcia oferowane dla studentów I roku studiów I stopnia (licencjackich) i dla studentów I roku studiów II stopnia w IKP odbędzie się w drugiej turze, która jest przewidziana na koniec września 2015.
Uwaga! Niniejsza rejestracja obejmuje zajęcia przewidziane w semestrze zimowym oraz na zajęcia całoroczne roku akademickiego 2015/2016.
Rejestracja internetowa jest jedyną formą zapisywania się na zajęcia organizowane przez Instytut Kultury Polskiej
Uwaga! W przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach (możliwa do 30 czerwca 2015 lub w drugiej turze rejestracji) należy się obowiązkowo wyrejestrować. Po tym terminie nie będzie możliwości żadnych zmian w systemie!!! Kursy, z których student nie wyrejestrował się w podanym terminie, muszą zostać przez niego zaliczone.
W przypadku, gdy nie pamiętają Państwo swojego hasła, albo mają jakiekolwiek
inne pytania dotyczące rejestracji, prosimy o kontakt na adres e-mail: tokstudiow.ikp@uw.edu.pl