Obowiązek posiadania poczty elektronicznej w domenie UW

Dziekan Łukasz Książyk przypomina o obowiązku posiadania przez studentów i studentki konta pocztowego związanego z domeną UW. Publikujemy pełną treść informacji od Dziekana:

W związku z tym, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż egzaminacyjna sesja letnia odbędzie się w trybie zdalnym, uprzejmie przypominam, że wszyscy studenci mają obowiązek posiadania poczty elektronicznej w domenie identyfikowanej z Uniwersytetem Warszawskim (@student.uw.edu.pl) i podczas zdalnych egzaminów i zaliczeń, przede wszystkim przeprowadzanych z wykorzystaniem narzędzi Google dostępnych w ramach pakietu „G Suite dla Szkół i Uczelni”, powinni korzystać wyłącznie z tych adresów mailowych.

Na egzaminach i zaliczeniach przeprowadzanych na ogólnouniwersyteckiej platformie e-learningowej „Kampus”, obsługiwanej przez Centrum Kompetencji Cyfrowych Uniwersytetu Warszawskiego, formą identyfikacji tożsamości jest zalogowanie się za pomocą identyfikatora i hasła do Centralnego Systemu Uwierzytelniania Uniwersytetu Warszawskiego.

Kierownik Jednostki Dydaktycznej

dr Łukasz Książyk