Ostatnia zmiana 10 września 2019 Ogłoszenia

II tura rejestracji internetowej na zajęcia oferowane przez IKP

II tura rejestracji internetowej na zajęcia oferowane przez IKP

Studenci Instytutu Kultury Polskiej oraz studenci Kolegium MISH
II tura rejestracji internetowej na zajęcia oferowane przez Instytut Kultury Polskiej w roku akademickim 2019/2020 w semestrze zimowym oraz zajęcia całoroczne będzie trwała:
od 30 września 2019 r. od godziny 21.00
do 13 października 2019 r. do godziny 14.00
SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA REJESTRACJI
Rejestracja odbywa się poprzez serwer USOSweb DAK pod adresem:
Aby zarejestrować się na dany przedmiot należy:

1. Otworzyć stronę http://usosweb.dak.uw.edu.pli wybrać właściwą jednostkę, tj. Instytut Kultury Polskiej.
  2. Wybrać formułę: ZALOGUJ SIĘ (na górze strony), a następnie podać identyfikator (jest nim numer PESEL) oraz hasło (to samo, co do zapisów na w-f i lektoraty).
  3. W menu głównym wybrać dział: REJESTRACJA, a następnie spośród wszystkich wybrać ofertę Instytutu Kultury Polskiej ( kod jednostki: 30020000).
  4. Aby dokonać rejestracji na dany przedmiot, należy kliknąć na koszyk znajdujący się obok nazwy przedmiotu, a następnie podpiąć wybrane zajęcia pod właściwy etap studiów.

Kody rejestracji :

• 3002 – 2019 – KON– Rejestracja na konwersatoria 2019/2020, Instytut Kultury Polskiej
  • 3002 –2019 –MGRWOK – Rejestracja na przedmioty 2019/2020, kierunek-Kulturoznawstwo – wiedza o kulturze, studia II stopnia, Instytut Kultury Polskiej
  • 30022019-MGRSZS– Rejestracja na przedmioty 2019/2020, kierunek – Sztuki społeczne, studia II stopnia, Instytut Kultury Polskiej
  • 3002- 2019- LICWOK–Rejestracja na przedmioty 2019/2020, studia I stopnia, Instytut Kultury Polskiej

Rejestracja na zajęcia oferowane dla studentów I roku studiów I stopnia (licencjackich) i dla studentów I roku studiów II stopnia w IKP odbędzie się w drugiej turze, która jest przewidziana na koniec września 2019.
Rejestracja internetowa jest jedyną formą zapisywania się na zajęcia organizowane przez Instytut Kultury Polskiej.
Uwaga! W przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach (możliwa do 01 lipca 2019 lub w drugiej turze rejestracji) należy się obowiązkowo wyrejestrować. Po tym terminie nie będzie możliwości żadnych zmian w systemie !!! Kursy, z których student nie wyrejestrował się w podanym terminie, muszą zostać przez niego zaliczone.
W przypadku, gdy nie pamiętają Państwo swojego hasła, albo mają jakiekolwiek inne pytania dotyczące rejestracji, prosimy o kontakt adres e-mail: tokstudiow.ikp@uw.edu.pl