Ostatnia zmiana 12 lutego 2019 Ogłoszenia

II tura rejestracji internetowej dla IKP i MISH

Studenci Instytutu Kultury Polskiej oraz studenci Kolegium MISH
II tura rejestracji internetowej na zajęcia oferowane przez Instytut Kultury Polskiej w roku akademickim 2018/2019 w semestrze letnim będzie trwała: od 18 lutego 2019 r. od godziny 21.00 do 02 marca 2019 r. do godziny 14.00
SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA REJESTRACJI
Rejestracja odbywa się poprzez serwer USOSweb DAK pod adresem:
Aby zarejestrować się na dany przedmiot należy:

1. Otworzyć stronę http://usosweb.dak.uw.edu.pli wybrać właściwą jednostkę, tj. Instytut Kultury Polskiej.
  2. Wybrać formułę: ZALOGUJ SIĘ (na górze strony), a następnie podać identyfikator (jest nim numer PESEL) oraz hasło (to samo, co do zapisów na w -f i lektoraty).
  3. W menu głównym wybrać dział: REJESTRACJA, a następnie spośród wszystkich wybrać ofertę Instytutu Kultury Polskiej ( kod jednostki: 30020000).
  4. Aby dokonać rejestracji na dany przedmiot, należy kliknąć na koszyk znajdującysię obok nazwy przedmiotu, a następnie podpiąć wybrane zajęcia pod właściwy etap studiów.

Kody rejestracji :

• 3002 – 2018L – KON– Rejestracja na konwersatoria 2018/2019, Instytut Kultury Polskiej
  • 3002 –2018L –MGRWOK – Rejestracja na przedmioty 2018/2019 studia II  stopnia, Instytut Kultury Polskiej
  • 3002- 2018L- LICWOK–Rejestracja na przedmioty 2019/2019, studia I stopnia, Instytut Kultury Polskiej

Uwaga! Niniejsza rejestracja obejmuje zajęcia przewidziane w semestrze letnim w roku akademickim 2018/2019.
Rejestracja internetowa jest jedyną formą zapisywania się na zajęcia organizowane przez Instytut Kultury Polskiej
Uwaga !
W przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach (możliwa do 02 marca 2019) należy się obowiązkowo wyrejestrować. Po tym terminie nie będzie możliwości żadnych zmian w systemie!!! Kursy, z których student nie wyrejestrował się w podanym terminie, muszą zostać przez niego zaliczone.
W przypadku, gdy nie pamiętają Państwo swojego hasła, albo mają jakiekolwiek inne pytania dotyczące rejestracji, prosimy o kontakt; adres e-mail: tokstudiow.ikp@uw.edu.pl