Ankieta dla osób studiujących na Wydziale Polonistyki w sprawie trybu nauczania

Szanowni Państwo,

najnowsze zarządzenie Rektora UW daje możliwość czasowego (tj. na dwa tygodnie z ewentualną możliwością przedłużenia) zmiany trybu studiowania na zdalny dla całego kierunku studiów, w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem (nawet wśród osób zaszczepionych).

Wydział Polonistyki przygotował ankietę, w któej mogą wyrazić Państwo swoją opinię na temat trybu nauczania. Przekazujemy informację od Pana Dziekana Łukasza Książyka:

„Wczoraj kazało się kolejne zarządzenie Rektora w sprawie organizacji bieżącego roku akademickiego. Na podstawie tego aktu możliwe jest czasowe (tj. na dwa tygodnie z ewentualną możliwością przedłużenia) zmiany trybu studiowania na zdalny dla całego kierunku studiów.

Nie wiemy jednak, czy Państwo tego chcą? A bardzo zależy nam na poznaniu Państwa zdania.

Dlatego dla studentów naszego Wydziału stworzyliśmy ankietę z pytaniem: zdalnie czy stacjonarnie? Głosować można do niedzieli (21.11.2021) włącznie.

Im więcej osób wypełni ankietę, tym mocniej jej wyniki wpłyną na decyzje Dziekana. Bardzo zatem do jej wypełnienia zachęcam. Przyszło Państwu studiować w trudnym momencie, tym bardziej jednak zależy nam na współpracy i na tym, by mogli Państwo zabrać głos w sprawach, które w końcu to właśnie Państwa najbardziej dotyczą.”

Zachęcamy do głosowania DO NIEDZIELI 21 LISTOPADA. Raport na temat dziennych statystyk zakażeń i zgonów znaleźć można na stronie Ministerstwa Zdrowia.

Data publikacji: 18-11-2021