Ważne! Pierwsze zajęcia z cyklu „Projekt Buczkowski: muzeum, archiwum, literatura” dr hab., prof. ucz. Agnieszki Karpowicz i dr. Piotra Sadzika odbędą się w piątek 3 października o godz. 16:45 (s. 4, budynek IKP). Prosimy o obecność wszystkich zainteresowanych udziałem w konwersatorium.