Ostatnia zmiana 20 czerwca 2022 Wydarzenia

#sesjaotwarta na sztukach społecznych

Cykl wydarzeń podsumowujących zajęcia semestru letniego 2021/2022.

Zapraszamy na #sesjęotwartą, czyli cykl wydarzeń podsumowujących pracę studentek i studentów sztuk społecznych na zajęciach w semestrze letnim 2021/2022. Jest to świetna okazja zarówno dla społeczności IKP, jak i dla osób kandydujących, aby dowiedzieć się więcej o programie sztuk społecznych, poznać prowadzących i porozmawiać o studiach.

22 czerwca

16:00 – Współprojektowanie przestrzeni publicznej – podsumowanie warsztatów Izy Rutkowskiej, przed IKP
17:00 – Czytanie obrazów – wernisaż po warsztatach Urszuli Kochanowskiej, IKP

30 czerwca

16:30 – Wielogłosy – występ grupy z warsztatów Seana Palmera, IKP

3 lipca

13:30–15:00 – Pomum – śladami ogrodu pomologicznego – gra terenowa zrealizowana podczas Pracowni terenowej, Szkoła, ul. Emili Plater 31
19:00 – Fotografia w działaniu – wernisaż warsztatów dr Agnieszki Rayss i Karoliny Gembary, Duży Pokój, ul. Warecka 4/6 (wejście od ul. Kubusia Puchatka)

5 lipca

11:00 – Sztuka dla wszystkich? – podsumowanie warsztatów Agaty Etmanowicz i dr inż. arch. Pauliny Toty-Stawarczyk, IKP.