Ostatnia zmiana 3 kwietnia 2022 Wydarzenia

Wyniki konkursu na stypendium naukowe w projekcie badawczym „Życie pisane na konkurs. Praktyki pamiętnikarskie w Polsce 1918-1939 (analiza – recepcja – znaczenie)”

Wyniki konkursu na stypendium naukowe w projekcie badawczym Życie pisane na konkurs. Praktyki pamiętnikarskie w Polsce 1918-1939 (analiza – recepcja –
znaczenie)

NCN OPUS-19, 2020/37/B/HS2/02154.
Kierownik projektu: dr hab. prof. ucz Paweł Rodak

Ostatni, czwarty konkurs na stypendium naukowe wygrała mgr Antonina Tosiek ze Szkoły Doktorskiej Nauk o Literaturze i Języku UAM, która uzyskała największą liczbę punktów. Gratulujemy!

Na konkurs napłynęło pięć zgłoszeń: dwie kandydatury ze studiów magisterskich (Uniwersytet Warszawski), trzy kandydatury ze Szkół Doktorskich (Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu).