Ostatnia zmiana 3 kwietnia 2022 Popularyzacja

“Przed końcem” – cykl wykładów

Przed końcem. Epoka człowieka. Zapis dyskusji z dr hab. Ewą Bińczyk prof UMK w Toruniu, autorką książki “Epoka człowieka. Retoryka i marazm antropocenu”, prowadzonej przez dr Justynę Schollenberger.

Przed końcem. Miasta. Spotkanie z Michałem Czepkiewiczem, Justyną Drath i Dariuszem Śmiechowskim.

Dariusz Śmiechowski:

Justyna Drath:

Michał Czepkiewicz:

Przed końcem. Depresja. Wykład dr Magdaleny Budziszewskiej z Wydziału Psychologii UW:

Przed końcem. Wojna. Rozmowa z Sebastianem Cichowskim (Muzeum Sztuki Nowoczesnej), Lechem M. Nijakowskim (Instytut Socjologii UW) i Martą Rakoczy (IKP UW)

Lech Nijakowski:

Marta Rakoczy:

Sebastian Cichocki:

Przed końcem izolacji – Małe rozmowy o wielkim kryzysie:

Dr Maciek Grodzicki – doktor nauk ekonomicznych, adiunkt na Uniwersytecie Jagiellońskim, działacz związku zawodowego Inicjatywa Pracownicza, zajmuje się badaniami rozwoju gospodarczego i globalizacji w nurcie ekonomii ewolucyjnej. Jest współautorem Manifestu środowiska naukowego badań nad gospodarką Regeneracja zamiast tarczy!

Prof. Monika Kostera z Uniwersytetu Jagiellońskiego, ekonomistka, profesor nauk humanistycznych, specjalistka od zarządzania, autorka ponad czterdziestu książek i licznych artykułów naukowych, badaczka organizacji.

Postwzrost: Jan Chudzyński, Jakub Rok:

część druga