Ostatnia zmiana 9 marca 2022 Wydarzenia

Minigranty studenckie IKP

Wraz z początkiem semestru ogłaszamy program Minigrantów studenckich Instytutu Kultury Polskiej UW. To forma wsparcia badań naukowych prowadzonych przez osoby studiujące w IKP w związku z ich udziałem w zajęciach dydaktycznych IKP oraz przygotowaniem prac dyplomowych i zaliczeniowych.

Program przeznaczony jest dla osób studiujących na III roku studiów pierwszego stopnia, oraz na I i II roku studiów drugiego stopnia (kierunki kulturoznawstwo – wiedza o kulturze oraz sztuki społeczne).

W programie można składać wnioski indywidualne oraz zespołowe. Opiekę nad minigrantem sprawuje pracownica lub pracownik badawczo-dydaktyczny IKP UW.

Maksymalne dofinansowanie pojedynczego projektu to 2000 zł. Wnioski składać można w trybie ciągłym. Każdy z nich zostanie rozpatrzony w ciągu 30 dni od złożenia.

Szczegółowe zasady dotyczące programu można znaleźć tutaj.

Gorąco zachęcamy do składania wniosków!