Ostatnia zmiana 8 kwietnia 2021 Wydarzenia

Zaproszenie do wypełnienia ankiety na temat strategii radzenia sobie z nauką na Uniwersytecie Warszawskim

Biuro ds Osób z Niepełnosprawnościami UW zaprasza do wypełnienia ankiety na temat strategii radzenia sobie z nauką na Uniwersytecie Warszawskim. Celem badania jest opracowanie narzędzi wspierających studentów z trudnościami w uczeniu się (w szczególności z trudnościami w  czytaniu). Udział w ankiecie umożliwi wyjście naprzeciw potrzebom tej grupy studentów.

Badanie potrwa do 31.05.2021 r. Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie zajmuje ok. 40 minut. Uzyskane wyniki będą analizowane zbiorczo i posłużą m.in. do opracowania modeli wspierania osób z trudnościami w uczeniu się. Link do ankiety.