Ostatnia zmiana 9 października 2020 Wydarzenia

Rozpoczynamy rok akademicki 2020/21 w IKP UW. Inauguracja i adaptacja

Serdecznie zapraszamy na inaugurację nowego roku akademickiego, która obędzie się 12 października o godz. 12:00 w trybie zdalnym. Link do spotkania w Zoomie zostanie rozesłany na adresy mailowe pracowniczek i pracowników, doktorantek i doktorantów oraz studentek i studentów IKP, a także zaproszonych gości. Osoby spoza tego grona, chcące wziąć udział w spotkaniu, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy z dr. Jerzym Stachowiczem. Wykład inauguracyjny – pod tytułem Narodziny Wenus – wygłosi dr hab. Justyna Jaworska.

Bardzo serdecznie zapraszamy; liczymy, że mimo cyfrowych zapośredniczeń uda nam się wspólnie zadbać o uroczysty charakter spotkania. Będzie to też długo oczekiwana okazja, by nareszcie zobaczyć się wzajemnie w tak dużym gronie społeczności Instytutu!

Przypominamy też o spotkaniach adaptacyjnych, obowiązkowych dla pierwszego roku:

Dla osób z I roku I stopnia kulturoznawstwa przygotowujemy zdalne spotkanie 12 października, o godz. 13:30, a dla I roku II stopnia kulturoznawstwa – 12 października, o godz. 10:00. Linki do tych spotkań zostaną z wyprzedzeniem rozesłane przez opiekunki – gdyby ktoś nie otrzymał maila w tej sprawie, prosimy o kontakt z mgr Martyną Miernecką (I stopień) lub mgr Alicją Kosterską (II stopień).

Spotkanie sztuk społecznych odbędzie się 16 października o godz. 10:00 (szczegóły zostaną rozesłane drogą mailową).