Ostatnia zmiana 10 czerwca 2018 Wydarzenia

Szkoła Letnia w Jaroměřu-Josefovie

Serdecznie zapraszamy Studentki i Studentów Instytutu do wzięcia udziału w drugiej już edycji polsko-czeskiej Szkoły Letniej w Jaroměřu-Josefovie współorganizowanej przez Instytut Kultury Polskiej, Katedrę Studiów Teatralnych Uniwersytetu Masaryka w Brnie i Katedrę Studiów Teatralnych i Filmowych w Ołomuńcu. Tegoroczna szkoła odbędzie się w dniach 28.08-2.09 pod hasłem „Responsibility and Interaction in Public Space”. Szczegóły dotyczące programu i warunków uczestnictwa znajdują się w wydarzeniu. Jeżeli liczba chętnych będzie większa niż liczba miejsc, pierwszeństwo będą miały osoby ze specjalizacji: Animacja kultury, Kultury miejskie Europy Środkowej i Teatr, performans i widowisko. Będziemy też brać pod uwagę uzasadnienia chęci udziału w Szkole zgłaszane w formularzu zapisów. Na wszystkie pytania odpowie Weronika Parfianowicz.

Aktualne informacje na stronie wydarzenia na FB.