Ostatnia zmiana 18 maja 2019 Wydarzenia

TERAZ – Dzień Otwarty IKP UW!

Obecny czas wymaga szczególnej uważności i namysłu. Dlatego właśnie TERAZ tak ważne jest rozumienie kultury i rozpoznawanie rzeczywistości dookoła nas. W Instytucie Kultury Polskiej UW o tym, co nas otacza rozmawiamy zarówno na zajęciach, jak i na przerwach. Obserwujemy, interpretujemy, reagujemy.

Wszystkich zainteresowanych refleksją o współczesności, a także studiami w Instytucie Kultury Polskiej UW zapraszamy na Dzień Otwarty IKP!

Będzie okazja, żeby porozmawiać z wykładowcami i wykładowczyniami oraz studentami i studentkami na wspólnym śniadaniu, wesprzeć Stowarzyszenie Nomada podczas kiermaszu organizowanego przez „IKP dla”, zobaczyć prace studentów i studentek, wziąć udział w dyskusji o Sztukach społecznych i, oczywiście, zapoznać się z programem studiów kulturoznawczych i nowych studiów praktycznych.

Kiedy, jak nie TERAZ?

Współorganizatorzy: Grupa robocza – Animacja Kultury IKP UW, IKP dla, Samorząd Studentów IKP.

Szczegóły programu:
11:15 Śniadanie z obrazami – wernisaż /2 piętro, IKP/
12:00 Rozgrywka – w samo południe | 27.05.2019 – piłka nożna /parking przed Instytutem Historycznym/
12:00-14:00 Progi – akcje grupy Janusza Byszewskiego /Kampus Główny/
13:00-14:00 Inkubator UW – dyżur informacyjny /półpiętro między poziomami 0-1/
15:00-17.30 Kino-oko – pokaz filmów studentów Animacji Kultury z grupy Jakuba Piątka /poziom -1, przy szatni/
15:30-17:30 Teraz/dobrze – akcje grupy Marii Parczewskiej /przed IKP/
16.00-19:00 IKP dla Nomady 2 – kiermasz /przed IKP/
16.30-17.30 Spotkanie informacyjne dla kandydatek i kandydatów na studia /s. 7, IKP/

17.30-19.30 Sztuki społeczne: kształcenie i praktyka – dyskusja z udziałem Janusza Byszewskiego, Zofii Dworakowskiej, Iwony Kurz, Agaty Skórzyńskiej, Bogny Świątkowskiej i Wojtka Ziemilskiego /s. 5, IKP/
ZAPIS DYSKUSJI – PDF

20:00 Po TERAZ – afterparty – Indeks Bistro&Bar, ul. Krakowskie Przedmieście 24

Cały dzień:
• punkt informacyjny o studiach /przed IKP/
• Towarowa w trakcie – wystawa uczestniczek projektu Antropologia i architektura 2018/2019 /Galeria Przechodnia, poziom 0/
• wystawa obrazów studentek Animacji kultury /poziom 2/

Współorganizatorzy: Grupa robocza – Sztuki społeczne Animacja Kultury, IKP dla.
Współpraca: Antropologia i architektura, Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej na stronie FB.