Plan zajęć 2019/2020

Zajęcia są organizowane w Programie zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP), współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POWER, ścieżka 3.5.

Zapisy na zajęcia rozpoczną się 30 września i potrwają do 13 października. Grupy wybierane są dowolnie i wypełniane według kolejności zgłoszeń.

Plan zajęć nie uwzględnia objazdów studyjnych, na które również obowiązuje rejestracja internetowa (według kolejności zgłoszeń). Terminy objazdów w roku akademickim 2019/2020: 18-20.10 (Łódź) oraz 25-27.10 (Białystok).

I sem.

 Pon.Wt.Śr.Czw.Pt.
8.00-9.30
9.45-11.15Zofia Dworakowska,
Sztuka partycypacyjna i jej konteksty
I sem.
s.10

Joanna Kubicka
Polityki i instytucje kultury
I sem.,
s. 8
Joanna Kubicka
Idee zaangażowania społecznego
I sem.,
s. 7
Maciej Górnicki-Olszewski (warsztat)
Niezbędnik aktywnego mieszkańca
s. 10
11.30-13.00Iwona Kurz,
Polityki i instytucje kultury
I sem.,
s. 10
Zofia Dworakowska,
Sztuka partycypacyjna i jej konteksty
I sem.,
s. 10
Weronika Parfianowicz Idee zaangażowania społecznego
I sem.,
s. 10
Maja Parczewska
Terytoria sztuki: prywatne/publiczne
(warsztat)
I sem.
tryb nieregularny
s. 10
UWAGA, zajęcia do 14:15!
Media w kulturze współczesnej,
dr Dorota Sosnowska,
I i II sem.,
s. 10
13.15-14.45Bogna Burska
Wizualne herstorie
s. 10
Agnieszka Rayss
Fotografia w działaniu
(warsztat)
s. 10
Zuzanna Sękowska, Media w kulturze współczesnej, I i II sem., s. 10 i s. 5Grzegorz Godlewski, Stosowana antropologia kultury
I i II sem.,
s. 5
15.00-16.30Urszula Kochanowska
Czytanie obrazów
(warsztat)
s. 10
W. Bartkowski
Media Lab: materia kodu
(warsztat)
s. 5
Grzegorz Godlewski, Stosowana antropologia kultury
I i II sem.,
s. 10
16.45-18.15
18.30-20.00

II sem.

 Pon.Wt.Śr.Czw.Pt.
8.00-9.30
9.45-11.15Joanna Kubicka
Proseminarium
II sem.,
s. 8
Zofia Dworakowska Proseminarium
II sem.
s. 7
11.30-13.00Zofia Dworakowska
Pracownia Terenowa
II sem.,
s. 10
Zuzanna Grębecka
Metody badań terenowych
II sem.,
s. 10
Maja Branka
Metody pracy z grupą
(warsztat)
s. 10
Media w kulturze współczesnej,
dr Dorota Sosnowska,
I i II sem.,
s. 10
13.15-14.45Zuzanna Grębecka
Metody badań terenowych
II sem,
s. 9
Janusz Byszewski
Pracownia Terenowa
II sem,
s. 10
Zuzanna Sękowska, Media w kulturze współczesnej, I i II sem., s. 10 i s. 5

Sylwia Żółkiewska
Narzędzia cyfrowe dla kultury
(warsztat)
s. 10
Grzegorz Godlewski, Stosowana antropologia kultury
I i II sem.,
s. 5
15.00-16.30Teatr 21
Niepełnosprawność i teatr - warsztaty
s. 5
Sylwia Żółkiewska
Narzędzia cyfrowe dla kultury
s. 10

W. Bartkowski
Media Lab: materia kodu
konsultacje - tryb indywidualny
s. 5
Grzegorz Godlewski, Stosowana antropologia kultury
I i II sem.,
s. 10
16.45-18.15  W. Bartkowski
Media Lab: materia kodu
konsultacje - tryb indywidualny
s. 5

Sebastian Mac, Słuchanie miasta, sem. II, s. 10 (16:45-20:00)
  
18.30-20.00  Sebastian Mac, Słuchanie miasta, sem. II, s. 10 (16:45-20:00)  

Instytut Kultury Polskiej
Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
tel.+48 22 552 03 24
22 552 26 04

Uniwersytet Warszawski
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
tel. +48 22 552 00 00
NIP 525-001-12-66

Wydział Polonistyki

Projekt i realizacja:
rzeczyobrazkowe.pl