Plan zajęć 2019/2020

SZTUKI SPOŁECZNE 2019/2020

program zajęć

 

I sem.

 

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
9.45

-11.15

 

 

 

  Zofia Dworakowska,

Sztuka partycypacyjna i jej konteksty

II grupa

 

Joanna Kubicka

Polityki i instytucje kultury

I grupa

Joanna Kubicka

Idee zaangażowania społecznego

II grupa

 

9.30-11.00

Maciej Górnicki-Olszewski (Centrum Komunikacji Społecznej M. st. Warszawy)

Niezbędnik aktywnego mieszkańca

/warsztat do wyboru/

11.30
-13.00

 

Iwona Kurz,

Polityki i instytucje kultury

I grupa

 

 

Zofia Dworakowska,

Sztuka partycypacyjna i jej konteksty

I grupa                                        

Weronika Parfianowicz                 Idee zaangażowania społecznego

I grupa

11.30-14.15

Maja Parczewska

Terytoria sztuki: prywatne/publiczne

/warsztat do wyboru/

tryb nieregularny

 
13.15
-14.45
Bogna Burska

Wizualne herstorie

/warsztat do wyboru/

Agnieszka Rayss

Fotografia w działaniu

/warsztat do wyboru/

  Grzegorz Godlewski, Stosowana antropologia kultury

I i II semestr

I grupa

 
15.00
-16.30
Urszula Kochanowska

Czytanie obrazów

/warsztat do wyboru/

  W. Bartkowski

Media Lab: materia kodu

I i II semestr

/warsztat do wyboru/

Grzegorz Godlewski, Stosowana antropologia kultury

I i II semestr

II grupa

 
16.45
-18.15
                                                      

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II sem.

 

 

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
9.45

-11.15

 

 

 

  Joanna Kubicka

Proseminarium

I grupa

Zofia Dworakowska Proseminarium

II grupa

 
11.30
-13.00

 

 

 

Zofia Dworakowska

Pracownia Terenowa

I grupa                                   

Zuzanna Grębecka

Metody badań terenowych

II grupa

Maja Branka

Metody pracy z grupą

/warsztat do wyboru/

 
13.15
-14.45
Zuzanna Grębecka

Metody badań terenowych

I grupa

 

Janusz Byszewski

Pracownia Terenowa

II grupa

 

Sylwia Żółkiewska

Narzędzia cyfrowe dla kultury

/warsztat do wyboru, cz. 1/

Grzegorz Godlewski, Stosowana antropologia kultury

I i II semestr

I grupa

 
15.00
-16.30
  Teatr 21

Niepełnosprawność i teatr /warsztat do wyboru/

 

Sylwia Żółkiewska

Narzędzia cyfrowe dla kultury

/warsztat do wyboru, cz. 2/

 

W. Bartkowski

Media Lab: materia kodu

konsultacje – tryb indywidualny

Grzegorz Godlewski, Stosowana antropologia kultury

I i II semestr

II grupa

 
16.45
-18.15
                                                      Sebastian  Mac

Słuchanie miasta

/warsztat do wyboru/

   
18.30
– 20.00
                    

 

 

 

 

 

 

Instytut Kultury Polskiej
Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
tel.+48 22 552 03 24
22 552 26 04

Uniwersytet Warszawski
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
tel. +48 22 552 00 00
NIP 525-001-12-66

Wydział Polonistyki

Projekt i realizacja:
rzeczyobrazkowe.pl