Ostatnia zmiana 13 czerwca 2018 Ogłoszenia

Projekt „Aplikacyjne prace dyplomowe — skuteczny start zawodowy”

Ogłoszenie zamieszczone na prośbę Biura Karier UW:

„W projekcie studenci kierunków humanistycznych i społecznych, dzięki wsparciu doświadczonych promotorów przygotowują prace licencjackie i magisterskie, odpowiadające na zapotrzebowanie przedsiębiorstw, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych.
Do udziału w projekcie zaproszeni są: studenci studiów I i II stopnia, którym do końca studiów licencjackich lub magisterskich pozostało nie więcej niż 4 semestry oraz promotorzygotowi wspierać studentów w przygotowaniu pracy aplikacyjnej.
Projekt realizuje 6 wydziałów UW:
> Wydział „Artes Liberales”,
> Wydział Filozofii i Socjologii,
> Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii,
> Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych,
> Wydział Polonistyki,
> Wydział Psychologii.
Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014–2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Zainteresowanych zapraszamy na stronę www.innohuman.biurokarier.uw.edu.pllub do kontaktu z Biurem Karier UW i koordynatorem projektu: innohuman@adm.uw.edu.pl”