Ostatnia zmiana 31 sierpnia 2015 Ogłoszenia

Dzień adaptacyjny i inauguracja roku 2015/2016

Dzień adaptacyjny dla studentów I i II stopnia odbędzie się we wtorek 29 września (11:30 – studia I stopnia, 13:30 – studia II stopnia). Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2015/2016 odbędzie się w środę 30 września o godz. 12. Podczas inauguracji wykład pt. „Europa Środkowa według Jerzego Giedroycia” wygłosi prof. Andrzej Mencwel.
Informacje szczegółowe:
Adaptacja dla I roku studiów I stopnia (obecność obowiązkowa):
29 września, we wtorek, odbędzie się o 11.30 spotkanie adaptacyjne w sali nr 5 (I piętro IKP UW), na którym omówione zostaną najważniejsze sprawy dydaktyczne i organizacyjne.
Następnie, o godz. 13.30 w siedzibie Samorządu Studentów UW po drugiej stronie Małego Dziedzińca w sali nr 200 (II piętro) odbędzie się szkolenie z praw i obowiązków studenta.
Obowiązkowe szkolenia BHP i biblioteczne odbędą się w trakcie roku akademickiego. Informacje o nich podane będzie na spotkaniu adaptacyjnym.
Adaptacja dla II roku studiów II stopnia (obecność obowiązkowa):
29 września, we wtorek, odbędzie się o 13.30 spotkanie adaptacyjne w sali nr 5 (I piętro IKP UW), na którym omówione zostaną najważniejsze sprawy dydaktyczne i organizacyjne.
Wcześniej, w dniach 22-27 września będą trwały zapisy na specjalizacje. Więcej informacji pod adresem: https://ikp.uw.edu.pl/specjalizacje/.
Rejestracja internetowa w systemie USOS na zajęcia dla studentów I i II stopnia rusza 29 września o godz. 21.00 (adres: usosweb.uw.edu.pl, login: PESEL, hasło: identyczne z hasłem do IRK).
Ślubowanie nowo przyjętych studentów I i II stopnia odbędzie się 30 września podczas inauguracji roku akademickiego.